Attariya Hospital Pvt.Ltd.

भारतमा मार्च यताकै सबैभन्दा धेरै सङ्क्रमित फेला

padma
milan sunchadi

भारतमा फेरि कोरोनाको त्रास बढेको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा ४ हजार २५७ नयाँ सङ्क्रमित फेला परेका छन् । यो सङ्ख्या मार्च ८ यताकै उच्च हो । त्यसपछि त्यहाँ 4575 केसहरू थिए। यो महिनामा नयाँ सङ्क्रमितको सङ्ख्या ४ हजार नाघेको यो दोस्रो पटक हो । यसअघि जुन २ मा देशमा ४ हजार ४१ जनाको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको थियो ।

शनिबार १५ सङ्क्रमितको मृत्यु भएको छ भने २६१२ निको भएका छन् । हाल २२ हजार ६ सय ९१ जनाको उपचार भइरहेको छ । महामारीको यो युगमा देशमा ४ करोड ३१ लाख मानिस कोरोना सङ्क्रमित भएका छन् । जसमध्ये ४.२६ करोड निको भएका छन् भने ५.२४ लाखले ज्यान गुमाएका छन् ।

केरलामा सबैभन्दा धेरै सङ्क्रमण देखिएको छ । यहाँ शनिबार १ हजार ४ सय ६५ जनाको कोरोना रिपोर्ट पोजेटिभ आएको छ । ७ बिरामीको मृत्यु भएको छ भने ६ सय ६७ निको भएका छन् । हाल ७४२७ सक्रिय केस छन्, अर्थात् यति धेरै सङ्क्रमितको उपचार भइरहेको छ । राज्यमा सबैभन्दा बढी ९.८७% पोजिटिभ दर छ अर्थात् प्रत्येक १०० परीक्षणमा १० जनामा ​​पोजेटिभ देखिएको छ ।

Nawadurga
Loading...