Attariya Hospital Pvt.Ltd.

भूकम्पले गरेको क्षति अवलोकन गर्न प्रधानमन्त्री प्रचण्ड भोली बझाङ जाने

padma
milan sunchadi

काठमाडौं – भूकम्पले गरेको क्षति अवलोकन गर्न प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड भोली बझाङ जाने भएका छन् । प्रधानमन्त्री  दाहालले भूकम्पका कारण बझाङ र आसपासमा भएको मानवीय क्षति र भौतिक क्षतिको व्यवस्थापनको लागि सबै क्षेत्रलाई समन्वय गरेर काम गर्न निर्देशन दिएका छन्।

बिहीवार सिंहदरबारमा बसेको राष्ट्रिय विपद् जोखिम न्यूनीकरण तथा व्यवस्थापन प्राधिकरणको बैठकमा बोल्दै प्रधानमन्त्री दाहालले यस्तो निर्देशन दिएका हुन्। उनले थप राहत र पुनःस्थापनाका लागि समन्वयात्मक रुपले अझ जोड दिएर काम गर्न पनि निर्देशन दिए।

उनले तत्काल पुग्नुपर्ने स्रोत र हुनुपर्ने व्यवस्थापनमा तीन तहकै सरकारले आवश्यक भूमिका निभाउन निर्देशन दिए। उनले हालसम्म जे जति प्रयास भएको छ, उद्धार, राहतको लागि र व्यवस्थापनमा खटिएको सबैलाई धन्यवाद दिए।

Siddi ganesh

प्रधानमन्त्री दाहाल भोली शुक्रबार भूकम्पको केन्द्रबिन्दु क्षेत्र बझाङ गएर प्रत्यक्ष अवलोकन गर्ने र त्यसबाट आएको रिपोर्टपछि थप कार्यक्रम अघि बढाउने बताइएको छ।

Nawadurga
aisworya
Leave A Reply

Your email address will not be published.