Attariya Hospital Pvt.Ltd.

धनगढी उपमहानगरपालिकाले २ स्थानमा फूल बिक्री केन्द्र स्थापना

padma
milan sunchadi

अत्तरिया : धनगढी उपमहानगरपालिकाले २ स्थानमा फूल बिक्री केन्द्र स्थापना गरेको छ । स्थानीय किसानले उत्पादन गरेको सयपत्र, मखमली लगायत फूलको प्रवद्र्धन तथाा सहज रुपमा खरिद बिक्री गर्न पाउने उद्देश्यले फूल बिक्री केन्द्र स्थापना गरिएको हो ।

 

धनगढी उप–महानगरपालिका परिसर अगाडि र बोराडाँडीस्ति भाटभटेनी सुपर मार्केटमा फूल बिक्री केन्द्र आइतबारदेखि सुरु भएको नगरप्रमुख गोपाल हमालले जानकारी दिए । यो सँगै नगरवासीले तिहारलगायत प्रायोजनको लागि फूल खरिद गर्न पाउने भएका हुन् ।

 

यस वर्ष धनगढीका झण्डै एक दर्जन किसानले व्यवसायीक रुपमा फूल खेती गरेका छन् । उत्पादित फूल तिहारको समयमा सहज र भरपर्दो रुपमा बिक्री गर्न केन्द्र नै स्थापना गरिदिएर किसानले उत्पादन गरेका फूल बिक्री वितरणमा उपमहानगरले सहयोग गरेको हो ।

 

Siddi ganesh

यसैबीच उपमहानगरपालिकाले प्लास्टिकका कृत्रिम फूलमाला आयात र विक्री वितरणमा रोक लगाएको छ । जसले गर्दा फूल उत्पादक किसान उत्साहित भएका छन् ।

 

Nawadurga
Leave A Reply

Your email address will not be published.