Attariya Hospital Pvt.Ltd.

आज भाईटिकाको दिनमा कस्तो छ त आजको मौसमी विवरण, आजका लागि भूकम्प प्रभावित जाजरकोट र रूकुम पश्चिम लगायत आसपासमा चिसो बढ्दै

padma
milan sunchadi

हाल देशमा पश्चिमी वायुको आंशिक प्रभाव रहेको छ । हाल सुदूरपश्चिम, कर्णाली, लुम्बिनी र गण्डकी प्रदेशलगायत देशका पहाडी भू–भागमा आंशिक बदली रही बाँकी भू–भागको मौसम सामान्यतया सफा रहेको जल तथा मौसम विज्ञान विभागले जनाएको छ ।

 

 

विभागका अनुसार बुधबार दिउँसो कोशी र मधेस प्रदेशलगायत देशको पहाडी भू–भागमा  आंशिक बदली रही बाँकी भू–भागको मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ । कोशी, बागमती र गण्डकी प्रदेशका उच्च पहाडी तथा हिमाली भू–भागका एक–दुई स्थानमा हल्का हिमपातको सम्भावना रहेको छ ।

 

२०८० कार्तिक २९ गते (बुधबार)

Siddi ganesh

दिउँसो ː कर्णाली प्रदेशको भूकम्प प्रभावित जाजरकोट र रूकुम पश्चिम लगायत आसपासको क्षेत्र र लुम्बिनी प्रदेशको उत्तर पश्चिम पट्टिको भू-भागमा आंशिक बदली देखि मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ ।उक्त क्षेत्रमा अधिकतम तापक्रम सरदर भन्दा थोरै घट्ने सम्भावना छ ।

राती : कर्णाली प्रदेशको भूकम्प प्रभावित जाजरकोट र रूकुम पश्चिम लगायत आसपासको क्षेत्र र लुम्बिनी प्रदेशको उत्तर पश्चिम पट्टिको भू-भागमा आंशिक बदली देखि मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ । उक्त क्षेत्रमा राती न्यूनतम तापक्रम सरदर भन्दा थोरै घट्ने सम्भावना छ ।

२०८० कार्तिक ३० गते (बिहीबार)

दिउँसो ː कर्णाली प्रदेशको भूकम्प प्रभावित जाजरकोट र रूकुम पश्चिम लगायत आसपासको क्षेत्र र लुम्बिनी प्रदेशको उत्तर पश्चिम पट्टिको भू-भागमा आंशिक बदली देखि मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ । उक्त क्षेत्रमा अधिकतम तापक्रम सरदर भन्दा थोरै घट्ने सम्भावना छ ।

 

राती : कर्णाली प्रदेशको भूकम्प प्रभावित जाजरकोट र रूकुम पश्चिम लगायत आसपासको क्षेत्र र लुम्बिनी प्रदेशको उत्तर पश्चिम पट्टिको भू-भागमा आंशिक बदली देखि मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ। रातीमा न्यूनतम तापक्रम सरदर भन्दा थोरै घट्ने सम्भावना छ ।

२०८० मंसिर १ गते (शुक्रबार)

दिउँसो ː कर्णाली प्रदेशको भूकम्प प्रभावित जाजरकोट र रूकुम पश्चिम लगायत आसपासको क्षेत्र र लुम्बिनी प्रदेशको उत्तर पश्चिम पट्टिको भू-भागमा आंशिक बदली देखि मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ । उक्त क्षेत्रमा अधिकतम तापक्रम सरदर भन्दा थोरै घट्ने सम्भावना छ ।

 

राती : कर्णाली प्रदेशको भूकम्प प्रभावित जाजरकोट र रूकुम पश्चिम लगायत आसपासको क्षेत्र र लुम्बिनी प्रदेशको उत्तर पश्चिम पट्टिको भू-भागमा आंशिक बदली देखि मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ।

Nawadurga
Leave A Reply

Your email address will not be published.