Attariya Hospital Pvt.Ltd.

धनगढीबाट लागूऔषधसहित ५ जना पक्राउ

padma
milan sunchadi

धनगढी – कैलालीको धनगढीबाट खैरो हिरोईनसहित ५ जना पक्राउ परेका छन्।

प्रदेश प्रहरी अनुसन्धान समुह (आरआइटि) सुदूरपश्चिम, लागुऔषध अनुसन्धान ब्युरो कञ्चनपुर र जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीको संयुक्त टोलिले धनगढीको देबरियाबाट लागूऔषधसहित ५ जनालाई पक्राउ गरेको हो। उनीहरुलाई प्रहरीले धनगढी उपमहानगरपालिका–७ देबरियाबाट ६.८७ ग्राम खैरो हिरोईनसहित पक्राउ गरेको जनाएको छ।

Siddi ganesh

पक्राउ पर्नेमा बेलौरी नगरपालिका-६ का २४ वर्षीय राज चौधरी, पुनर्बास नगरपालिका-१ का २१ वर्षीय हरिलाल राना, पुनर्बास-१ कै ३२ वर्षीय कनैया राना, सोही ठाउँका १८ वर्षीय अर्जुन राना र बेलौरी नगरपालिका-७ का १९ वर्षीय अविसेन राना रहेका छन्।

उनीहरुमाथि थप अनुसन्धान भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीले जनाएको छ। 

Nawadurga
Leave A Reply

Your email address will not be published.