Attariya Hospital Pvt.Ltd.

बलात्कार मुद्दाका ७१ वर्षीय फरार प्रतिवादी जेल चलान

padma
milan sunchadi

काठमाडौँ – जबर्जस्ती करणी मुद्दाका फरार प्रतिवादी जाजरकोट बारेकोट–९ निवासी ७१ वर्षीय कालीबहादुर महतारालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । उच्च अदालत सुर्खेतले गत साउन ३० गतेको फैसला आदेशले महतारालाई नौ वर्ष कैद र पचास हजार रुपैयाँ जरिवानाको फैसला गरेको थियो ।

त्यसयता उनी फरार रहेका थिए । गाउँकै एक महिलालाई बलात्कार गरेपछि २०७७ असोज १४ गते उनी पक्राउ पनि परेका थिए । जिल्ला अदालत जाजरकोटले उनलाई सफाइ दिएपछि उनी २०७८ असारमा जेलबाट मुक्त भएका थिए ।

उनी दोषी हुँदाहुँदै आर्थिक चलखेलमा जिल्ला अदालतले उनलाई जिताएको आशंका गरिएको थियो । तर उनको मुद्दा पुनः उच्च अदालतमा रिट परेको थियो । जिल्ला अदालतले गरेको फैसला उल्टयाउँदै उच्च अदालत, सुर्खेतले उनलाई जेल सजाय र जरिवाना तोकेपनि उनी फरार भएको प्रहरीले जनायो । उनी लुकीछिपी घरमै बसेको सूचनाका आधारमा प्रहरीले प्रक्राउ गरेको प्रहरी नायब उपरीक्षक सन्तोष निरौलाले बताए । पक्राउ परेका महतारालाई जिल्ला अदालतको आदेशले कारागार चलान गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Nawadurga
Leave A Reply

Your email address will not be published.