Attariya Hospital Pvt.Ltd.

ब्रह्माकुमारी ईश्वरीय विश्वविद्यालय अत्तरियाले मनायो महाशिवरात्री

padma
milan sunchadi

अत्तरिया – कैलालीको अत्तरियामा रहेको ब्रह्माकुमारी ईश्वरीय विश्वविद्यालय अत्तरियाले महाशिवरात्री पर्व मनाएको छ । ईश्वरीय विश्वविधालय शाखा अत्तरियाले शिवध्वजारोहण गर्दै महाशिवरात्री पर्व मनाएको हो ।

कार्यक्रममा सुदूरपश्चिम प्रदेशका मुख्यमन्त्री कमल बहादुर शाह,सुदूरपश्चिम प्रदेशकी सांसद तुलसी देवकोटा,गीता चौधरी,पुर्व भौतिक पुर्वाधार विकास राज्यमन्त्री चुनकुमारी चौधरी,लम्कीचुहा नगरपालीकी मेयर शुशीला शाहि, मदरसा मुस्लीम सेवा समाजका अध्यक्ष मोहम्मद नइमुदीन भाटको उपस्थीती रहेको थियो ।

 

त्यसैगरी कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस कैलाली क्षेत्र नम्बर ४ का सभापति बसन्त रोकाया, एमाले गोदावरी नगर कमीटी अध्यक्ष गोकर्ण भट्ट, पदमा अस्पतालका प्रबन्धक डाक्टर नर बहादुर मौनी,अत्तरिया उधोग वाणीज्य संघका अध्यक्ष अशोकराज देवकोटा,ईलाका प्रहरी कार्यालय मालाखेतीका प्रहरी नायब निरीक्षक बासुदेव भट्ट लगाएत विभीन्न संघसँस्थाका प्रतिनीधीहरुसंगै श्रद्धालु भत्तजनहरुको उपस्थीती रहेको थियो ।कार्यक्रममा भगवान शिवको नामबाट सामुहिक केक काटीएको थियो ।

Siddi ganesh

Nawadurga
Leave A Reply

Your email address will not be published.