Attariya Hospital Pvt.Ltd.

डोटीमा गरिएको बजार अनुगमनमा एकैदिन १ लाख बढीको अखाद्य सामग्री फेला

padma
milan sunchadi

डोटी – डोटीमा गरिएको बजार अनुगमनमा एकैदिन १ लाख बढीको अखाद्य सामग्री फेला परेको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय डोटीको नेतृत्वमा गरिएको अनुगमनमा १ लाखभन्दा बढी मूल्यको अखाद्य सामग्री नष्ट गरिएको हो ।

डोटीको सिलगढी, दिपायल, राजपुर, एयरपार्ट क्षेत्रमा रहेका बजारमा गरिएको अनुगमनमा टोलीले १ लाख ३४ हजार ३ सय ६० रुपियाँ बराबरको अखाद्य वस्तु बरामद गरी नष्ट गरेको प्रमुख जिल्ला अधिकारी शंकरबहादुर विष्टले बताए । अनुगमनका क्रममा बढीमा मात्रामा म्याद नाघेका चिउरा, भुजिया दाना, दालमटरहरु, बिस्कुट, खाने तेल, सोयबिन, काजु बदाम, चाउचाउ, मसालाहरु भेटिएका थिए ।

उपभोक्ताको स्वास्थ्यलाई ध्यानमा राख्दै बजारमा हुने गरेको कालोबजारी, नियमविपरीत मूल्य, म्याद नाघेका खाद्य वस्तुहरुको नियन्त्रण गर्नका लागि बजार अनुगमन गरिएको जिल्ला प्रशासन कार्यालय डोटीकी प्रशासकीय अधिकृत रमा कुँवरले बताइन् ।

Siddi ganesh

बजार अनुगमनका क्रममा खाद्य पदार्थमा सुजी, मरमसाला, चाउचाउ, बिस्कुट, कोकाकोला, दालमोट प्रायः बढी मात्रामा म्याद गुज्रेका भेटिएको उनले बताइन् ।

Nawadurga
Loading...