Attariya Hospital Pvt.Ltd.

पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य फेरि वृद्धि, ग्यास प्रतिसिलिण्डर २१५ ले बढ्यो

padma
milan sunchadi

काठमाडौं – पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य फेरि वृद्धि भएको छ।

शनिबार बसेको नेपाल आयल निगम सञ्चालक समितिको बैठकले पेट्रोलमा प्रतिलिटर २, डिजेल र मट्टितेलमा प्रतिलिटर ६ र खाना पकाउने ग्यासमा प्रतिसिलिण्डर २१५ रुपैयाँ बढाएको हो। हवाइ इन्धन आन्तरिक र अन्तर्राष्ट्रिय दुबैमा प्रतिलिटर ८ रुपैयाँ बढेको छ।

यो वृद्धिसँगै ग्यासको मूल्य प्रतिसिलिण्डर २११० रुपैयाँ पुगेको छ। पेट्रोलको मूल्य पहिलो वर्गमा परेको चारआली, विराटनगर, जनकपुर, अमलेखगञ्ज, भलबारी, नेपालगञ्ज, धनगढी र वीरगञ्ज डिपोबाट बिक्री हुनेको हकमा प्रतिलिटिर १८२.५ रुपैयाँ, दोस्रो वर्गमा रहेको सुर्खेत र दाङमा १८४ रुपैयाँ र काठमाडौं, पोखरा र दिपायलमा १८५ रुपैयाँ पुगेको छ।

Siddi ganesh

त्यस्तै डिजेलको मूल्य पहिलो वर्गमा १७६.५, दोस्रो वर्गमा १७८ र तेस्रो वर्गमा १७९ रुपैयाँ कायम भएको छ।

Nawadurga
aisworya
Leave A Reply

Your email address will not be published.