Attariya Hospital Pvt.Ltd.

साथी मार्टको छैठौ शाखा धनगढी हसनपुरमा सञ्चालनमा

padma
milan sunchadi

धनगढी – धनगढी उपमहानगरपालिका–५, पिपलचौतारमा साथी मार्टको शाखा सञ्चालनमा आएको छ । युवा व्यवसायी प्रकाश शाह र मेखराज भट्टले एक करोड रुपैयाँ लगानीमा मार्ट सञ्चालनमा ल्याएका हुन् । मार्टमा शुक्रबार (आज)बाट कारोबार सुरु गरिएको छ।

उद्घाटनका अवसरमा मार्टमा विभिन्न सामानहरुमा २५ प्रतिशतसम्म विशेष छुटको व्यवस्था गरिएको छ । साथी मार्टको आफ्नै उत्पादनमा २५ प्रतिशत, भान्सा तथा गिफ्ट आइटममा १५ प्रतिशत र किराना तथा पेय पदार्थमा पाँच प्रतिशत छुटको व्यवस्था गरिएको सञ्चालक भट्टले जानकारी दिए । साथी मार्टसँगको फ्रेञ्चाईजमा सुदूरपश्चिममा विभिन्न व्यक्तिको लगानीमा धनगढीको चटकपुर, उत्तरबेहडी र मिलनचोक, गोदावरीको स्याँउले तथा दार्चुलामा समेत मार्ट सञ्चालनमा छन् ।

Nawadurga
Leave A Reply

Your email address will not be published.